phoenix05.gif
m01.jpg
Village.gif
Inspirativní projekty:
evolution_mind.JPG
chob.JPG
logo.jpg
Skutecny_zivot.PNG
nwoo.JPG
 
1426448_579615148856969_6642820888070086395_n.jpg
Village.gif
Znak_českého_království.png
Village.gif
fb.JPG

Smrt & Znovuzrození


Aspekty Smrti, duchovní ego, vody Grálu, duální zrcadlo, brána Smrti, požehnání Bohyně a dotek Kristovství, splynutí se Zdrojem.
 

„Zemři, než zemřeš a nezemřeš, až zemřeš“

Tento seminář je pořádán pro velký zájem o toto téma, pro jeho aktuálnost v etapě, kterou prožíváme i pro jeho dlouhodobý efekt na cestě Poznání.
Je koncipován jako samostatný minicyklus smrti a znovuzrození. Prožitkem různých aspektů smrti na jemnějších (emočně-mentálních a duchovních) rovinách vnímání, přiblížíme se všeobjímající Lásce naší Duše a Ducha nečekaně blízko. Tato energie nás může efektivně očistit od vnitřních nepřirozených parazitů, nabalených za generace tělesné evoluce a též mnohými vtěleními a alespoň na chvíli (či déle) tak můžeme zahlédnout a hlavně prožít nekonečnou průzračnou čistotu svého Božství. Podle míry své odvahy a odhodlání si každý řídíme hloubku svých prožitků v jednotlivých fázích tohoto procesu. Nejsilnější transformační efekt nastává, pokud „nemáme co ztratit“. Tento proces sám o sobě také vykazuje jistou nesmrtelnost a my se můžeme do prožitých úrovní poté kdykoli vracet a dle míry svého osvobození je integrovat do každodenní přítomnosti. Časem také vede k nečekanému rozpomenutí na předchozí vtělení a zpřístupnění (zvědomění) dosud latentních vyšších mozkových center a s nimi spojených umů. K zesílení prožitku je v některých meditacích poslouchána hudba. Je možno vzít si s sebou osobní talisman pro navázání uvolněné síly.

 

reinkarnace_0.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one