ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG
Workshopy na festivalu FeelTrees:

Zavítej i Ty na festival FeelTrees, který nabízí přebohatý
program pro všechny bytosti se zájmem o seberozvoj,
přírodu, obrodu vědomí jednotlivce a společenství Života
na této nádherné planetě. V rámci tohoto festivalu
pořádám tyto 3 workshopy:
 

 
index.jpg
1) Čištění stromem:

Kratší a jednodušší meditační cvičení se záměrem očisty osobního biopole. Ta probíhá pomocí přirozených vlastností u většiny jehličnatých stromů. Vybereme si zdraví jehličnan a pomocí řízené meditace se naučíme této jednoduché, ale velmi účinné technice. Postup je velice snadno zapamatovatelný a jistě se bude hodit i do budoucna. Cca jedno-hodinová akce obsahuje krátký teoretický úvod a samotné cvičení. Technika je založená na pradávných šamanských postupech, kdy tělo stromu funguje jako jakési prodloužení těla samotné planety a je schopno odsát z biopole člověka mnohé bloky a odpadní či destruktivní programy.

 
 
2) Procítění stromu:

Toto cvičení opět asi na 1 hodinu spočívá v hlubším naladění a sladění se s tělem a vědomím zdravého stromu. Toto synchronizování se umožní lepší procítění a pochopení toho, co je to ono zakořenění či pocit bezpečí (kořeny a nižší čakry), stabilita či dospělost (kmen, páteř a vztah srdce a solaru) a duchovní umění, jemná citlivost či otevřenost kosmickému vědomí (koruna, květ, plod - vyšší čakry). Procítěním těchto jednotlivých aspektů stromu, rozlišením paralelních aspektů v naší bytosti a jejich celkovým harmonickým sladěním dosáhneme hlubšího sebepoznání, návodu na vyrovnané prožívání mnohých situací v každodenním životě, ale i další možnosti přímé komunikace s vědomím rostin, stromů, Sluncem, vodou atd. Samotnému cvičení opět předchází kratší teorie a jeho technologie je založena na vizualizaci a empatii.
 
 

 
3) Kruh síly:

Tento delší, cca 2h seminář již spočívá v hlubší a celistvější práci s osobním biopolem a interakci se stromem. Jsou zde 2 cvičení. Neprve je nutno vyčistit osobní energetické pole, aby bylo následující cvičení účinější. Uvolníme místo pro následné nabíjení se silou Života skrze strom. Následně je nutné cca 30 minut pro ustálení energetických toků, které využijeme pro povídání a teoretický úvod k hlavnímu cvičení. Následně vytvoříme kruh síly, rozdýcháme energetické centrum srdce, ještě více promyjeme osobní biopole, poté se chytneme za ruce a vzniklý silný energetický průtok použijeme pro posílení vibrace a síly záměrů obrody přírody a svatohájů v kolektivním poli země. První očistné cvičení je jednodušší a zahrnuje sjednocení samotného záměru s dechem, případně vizualizací. Druhé, hlavní bioenergetické cvičení již zahrnuje i vnitřní zvukovou složku - jednotu dechu, vizualizace a zvuku. Dosahujeme tím mnohonásobně silnějšího efektu pro kterýkoli záměr.
 


 
Všechny cvičení jsou v rámci festivalu ZDARMA. Bude je provázet zvuk bubnu, slovní vedení a přímá energetická pomoc. Více si řekneme přímo na místě.
 

 
Festival-plakatek.jpg
 
 
 
 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one