ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG
SNC00469.jpg
 
    Blaník
- Krajinotvorba
Blaník, jedno z nejposvátnějších a nejsilnějších míst na našem území. Tento dvojkopec (Malý a Velký Blaník) skýtá přemnohá tajemství a nabízí jedinečné možnosti růstu k Celistvosti. Zavítej v rámci cyklu Krajinotvorba na návštěvu Velkého Blaníku, kde se budeme věnovat očistným a prosvětlovacím cvičením v této silové zóně, zakusíme též působení na širší celky a kolektivní pole národa a planety.
SNC00477.jpg
Blaník, který známe pravděpodobně ze známého mýtu o blanických rytířích, je však hlavně jedna z nejsilnějších silových zón naší země. Dvojkopec i přilehlé okolí tak nabízí mnohonásobně zvýšený potenciál pro "vnitřní i vnější" energetickou práci. Prastaré místo rituálů našich keltských předků má mnoho silových ohnisek, vhodných pro nejrůznější druhy práce. Právě tyto jednotlivé "odlesky" a také Strážci místní silové zóny se pravděpodobně manifestovali středověkým lidem jako rytíři - nositelé určitých ctností.
Krajinná působení těchto ohnisek, spolu se Strážci proto napomáhají ukotvení i specifických aspektů Duše do těla tak, abychom v nich byli vědomými. Na našem setkání si o těchto archetypech povíme a začleníme je do praktického energetického cvičení. Ve zvýšené vibraci Velkého Blaníku se nejprve budeme věnovat očistě našeho biopole, přejdeme k povídání a individuálnímu záměru, v hlavní meditaci obé uplatníme a budeme působit i v rámci rozlehlých území posvátné krajiny střední Evropy.
P7212654.jpg
IMG_0234.jpg
Tak, jako i jiná silová místa, kopce a hory, patrně i blanické vrchy jsou pradávnou strukturou, k posvátným účelům používanou již v předchozích planetárních cyklech. Nyní, když se spirála lidské evoluce opět pootočila, je ten pravý čas opětovně využívat sil a schopností pro všeobecnou pomoc, znovu-sjednocení Země s Nebesy skrze lidská srdce. Intenzivní seminář na Blaníku je jednou z možností - přidej se i Ty.
Program semináře:

- základní očista pole, seznámení
- teoretická průprava, archetypy Ctností
- přestávka cca 0,5-1h
- intenzivní meditace
cr_blanik_10.jpg
SNC00470.jpg
 
Seminář je mmj. vhodný také k léčení sebe či někoho jiného na dálku, k vyladění a posílení vnitřních schopností, rozvinutí jemných smyslů apod.
KDY: sobota 26. 8. 2017, 11-18h (1+1h na pohodlnou cestu)

KDE:
Louňovice pod Blaníkem, SRAZ v 11h u autobusové zastávky
 
 
Něco s sebou:
- karimatka, deka apod. na meditaci, případně nepromokavé oblečení
- voda a sváča (nenáročná na trávení)
- amulety, kameny apod., voda ve skle - na nabití
Příspěvek 400Kč

 
     OBJEDNAT 
 
IMG_0227.jpg
 
 
 
blanik-Cerny-Jirasek.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one