ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG
P1040236.jpg

Kontakt & Objednávky

Objednávky:
 
OBJEDNÁNÍ, REZERVACE a INFO:
 
Dita Koucká
chram.obrody.objednavky@gmail.com

Kontakt - dotazy apod...:

chram.obrody@gmail.com

 
Objednávky na akce vyřizujeme my. Prosíme o komunikaci skrze email, pouze v nejnutnějších případech pak telefonicky, kdy emailem si předáme číslo.

Vzhledem k nařízením EU je nově požadována pouze přezdívka. Žádné informace o nikom neshromažďuji.

... telefonní kontakt uvádět nemusíte, hodí se však v případech nutné a náhlé změny, kdy by byla poslána sms nebo aby šlo volat. V případě nějaké změny, kdy je nutné akci zrušit, ihned ji odepisuji ze stránek a v tom případě vás informujeme i sms.

 
 
 
 
 
Objednání:
 
Dita Koucká
chram.obrody.objednavky@gmail.com
P1040236.jpg
Kontakt:
dva.jpg
 
Kryštof a Dita Kouckýchram.obrody@gmail.com
Astrologie (vypracovala Věra Šourková):

"Dnes bych Vám ráda představila z astrologického úhlu pohledu mladý a velice zajímavý manželský pár a jejich projekt -
 Dita a Kryštof Koučtí a jejich Chrám obrody"
...

 
Dita Koucká:

Nuže začněme ženou - Dita je Sluneční Váha – v tomto znamení je i Merkur a Pluto – je tedy zřejmé že Dita se narodila pro to, aby co nejvíce poznala a prozkoumala to, co nabízí mezilidské a partnerské vztahy a aby také v této oblasti působila. Generace jež je narozena s Plutem ve Vahách má „úkol“ transformovat partnerské vztahy- přeměnit je, ale zároveň je uchovat – nastavit jiný partnerský„level“ než předchozí generace. Důležité je taktéž hledání a budování rovnováhy a harmonie a také vnímání „krásy“ - umění a tvořivost. Slunce spolu s Merkurem a Plutem je v oblasti 11.domu – jeden z hlavních úkolů Dity je léčit a transformovat nejen vlastní život ,ale i životy druhých lidí a tím i transformovat fungování společnosti jako takové. V oblasti profese a kariéry – v oblasti 10.domu se nachází Mars a Venuše v zemském a analytickém znamení Panny : symbolicky muž -Mars a žena – Venuše se zde spojují a poukazují na to, že vše, co je spojeno se vztahy mezi mužem a ženou se stává Ditinou profesí a je středem jejího zájmu . Mars spolu s Venuší v zemském znamení Panny přináší Ditě porozumění pro přírodu a pro její energii. Konjunkce Venuše a Marse se nachází v kvadratuře S Uranem a Chironem – je tu silný vnitřní tlak jež Ditu „ponouká“ k osvobozování a léčení celé oblasti vztahů. Chiron v 7.domě taktéž přináší téma léčení vztahů . Dita jakožto moudrá žena ví, že léčení vztahů začíná od léčení vztahu k sobě samé – to je poselství jež přináší Chiron v 7.domě. Konjunkce Venuše a Marse v 10.domě také naznačují umělecký a pohybový talent. Venuše a Mars v Panně přinášejí talent pro práci s tělem – tanec , vyjádření emocí skrze pohyb atd. Luna se nachází „doma“ ve znamení jemuž vládne – v Raku. Ditiny city, emoce a pocity jsou velmi hluboké a vyživující, instinkty a intuice silné a zdravé. Luna v oblasti 8.domu se snadno napojuje na osobní nevědomí a také na astrální oblast. Intuice je zde velice silná, otevírá se také téma „života po smrti“ aneb téma „Štířa“ - co se s naší „duší“ děje po odložení fyzického těla a taktéž téma sexuality. Ascendent ve Štíru naznačuje že Dita ráda proniká do podstaty problému a jde vždy pod povrch věcí a událostí. Saturn poblíž Ascendentu ji dává houževnatost, vytrvalost a přísnost k sobě samé. Na Ascendentu je Selené ve Štíru -Dita má dar vnímání tvz.”negativního a temného” beze strachu či fobií – lidově řečeno zlo ji neleká a dovede se mu postavit čelem, protože ví, že zlo vzniká ze strachu. Získává sílu extrémními situacemi, má silnou intuici, proniká pod povrch, má silnou vůli a schopnost hluboké transformace- což je vskutku “šamanským potenciálem . Osa lunární uzlů jde ze Štíra do Býka ,ze 12.domu do 6.domu. V minulých inkarnacích se Dita zřejmě věnovala hluboké vnitřní transformaci , práci s energií - a nyní vše co poznala má zužitkovat v každodenním životě. V 1.domě je ještě Uran v ohnivém znamení Střelci – ten Ditě přináší originalitu a autentičnost.
Kryštof Koucký:

Sluneční Beran – Slunce se nachází v konjunkci s Venuší a Merkurem – ohnivé, spontánní, přímé, intuitivní, odvážné a ryze „mužské“ znamení Berana se spojuje s Venuší – ženským principem. Kryštof dosahuje celistvosti tím, že se spojuje s vlastní vnitřní ženskou stránkou osobnosti – tím je jeho silná mužská energie obohacena a zjemněna. „Co na srdci to na jazyku“ by mohlo být mottem Merkura v Beranu , proto si můžeme být jisti tím, že to co Kryštof říká si také skutečně myslí. Stellium v Beranu se nachází v oblasti 4.domu což je oblast rodiny a kořenů – Kryštof instinktivně chápe že návrat ke kořenům – k poselství předků, může lidem pomoci nalézt pevný bod v jejich životě. Stellium planet v Beranu ve 4.domě přináší také instinktivní porozumění historii a také schopnost se na „minulost“ intuitivně napojit. Toto Stellium se nachází v harmonickém trigonu s Uranem ve Střelci v 1.domě – svoboda a originalita je je alfou a omegou Kryštofova života. Vládcem Berana je Mars – Kryštofův Mars se nachází v zemském, pohodovém, klidném, smyslném a tvrdohlavém znamení Býka a nachází se na hrotu 6.domu. Kryštofova energie proudí do oblasti práce a každodenního života – heslem by zde mohlo být „jaký si to uděláš takový to máš“ - je tu vnitřní potřeba být co nejvíce samostatný a také potřeba si vše zařídit sám. Mars v Býku má silný instinkt a porozumění pro přírodu, její energii a cykly. Luna se nachází v zemském a analytickém znamení Panny v 9.domě: hledání životní filosofie a víry přináší vnitřní klid. To, že tato filosofie bude originální a svobodná naznačuje Uran ve Střelci v 1.domě a také Ascendent ve Střelci, jež miluje poznávání všeho nového. Chiron v Blížencích v 7.domě přináší téma léčení a harmonizování partnerských vztahů. Pluto v 11.domě spolu s Jupiterem ve Vodnáři (jež je v oblasti 2.domu) poukazuje na to, že jednou z důležitých cílů Kryštofova života je pracovat s druhými lidmi a umožnit jim transformaci a nalezení hlubšího smyslu vlastního života. Selena ve Vahách v 11.domě naznačuje že ačkoli je Kryštof svým založením introvertní osobnosti (Stellium planet ve 4.domě) má dar pracovat s druhými lidmi. Toto poznání si nese i z tzv. „minulých inkarnací“ jichž bylo zřejmě mnoho a v mnohých z nich zřejmě Kryštof působil jako autorita jež druhé vedla a učila, taktéž mohl pracovat s energií , pronikat do hlubin lidské duše i Vesmíru jako takového ,a v mnohých životech zřejmě procházel hlubokou transformací což naznačuje Saturn a Dračí ohon ve Štíru ve 12.domě. Tato konstelace naznačuje že Kryštof nezavírá oči před tím, co je „temné“, neobává se toho a učí druhé jak temnotu přijmout a „přetavit“ ji ve světlo – což dělají mnozí šamani. Nyní Kryštof může spojit své síly a schopnosti se svou ženou Ditou a učit tak pracovat další páry ženy a mužů, kteří touží po hlubším poznání sebe sama a života vůbec.....
Dita.png
Krystof.png
Horoskopy vypracovala Věra Šourková.
P1040236.jpg
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
 
Podnikání podle autorského zákona:

Podnikání podle autorského zákona. Kryštof Koucký, DIČ: 8504031283.

 
P1040236.jpg
 


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one