ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG
P1040236.jpg
Proč podporujeme Petra Chobota a nevěříme obviňování jej?

 

Rádi bychom zde vyjádřili podporu P.Ch. a uvedli několikero hledisek, proč tak činíme. Toto vychází nikoli z nějakého naivního slepého vzhlížení, ale z kritického přezkoumávání, verifikace a aktivně relativizujícího odstupu a skeptičnosti ke všem hlediskům. Je pro nás zásadní především princip, který Petr reprezentuje: svoboda pro lidského jedince, který má tak možnost se plně osamostatnit a stát se suverénní bytostí, což právě andské techniky umožňují! Pečlivě jsme procházeli zdejší diskuze, důvody kritiky jsme zvážili a i s ohledem na ně sepsali tyto argumenty:

 

1) Vnímání biopole.

Tento argument je snadno napadnutelný-přiznávám. Rozvoji zření různých vrstev biopole, jeho struktuře a dynamiky se věnuji asi jen 14 let a rozhodně nedosahuji profesionální (např. vojenské) kvality, přesto mi tento pohled zprostředkovává jasné důvody, proč si mnozí citliví lidé myslí, že je napojen na temné energie či že hraje pro „temňouše“. Ostatně andští šamani, kteří Petra důvěrně znají a umí vyléčit rakovinu během pár minut, by se takovému tvrzení od srdce zasmáli! Taktéž by se zasmáli lidé ( a je jich min. stovky), kteří se vyléčili z různých nemocí díky Petrov. meditacím či díky jeho bylinným preparátům. Vedle Petra jsem seděl blízko (při našem společném rozhovoru) a měl tak možnost si jeho energii opravdu „ohmatat“. Věřte nevěřte, ale to, z čeho ho obviňují by bylo poznat nesmírně snadno, nicméně „zrakové“ i „hmatové“ prověření vedlo spíše k pohledu, že je frekvenčně NAD spektrální senzitivitou kritiků.

 

2) Ženská psychologie.

V životě jsem obdobné situace zažil. Některé ženy, se kterými jsem se rozešel já, dělaly mi pak ze života peklo – každá jinak. Např. když jsem si jednou dovolil po 2 dnech sdílení lože odmítnout svatbu, následovalo obvinění ze zneužití atd. Kdybych neznal i jiné ženy (např. mou ženu), schopné nadhledu nad vlastní emocionalitou, asi bych na toto plémě zanevřel definitivně. Stejný typ projevu pozoruji i u údajných obětí. Shodujeme se, že když někdo jako Petr má takto silný energetický systém – silné biopole, může to být především ženami vnímané buď jako určité charizma (ke kterému se cítí být přitahované – psychic. slabší ženy tak mohou mít pocit, že jsou tzv. zhypnotizované, zbavují se své zodpovědnosti a naskakují do pozice „zneužité holčičky“, ostatně zneužité může být pouze dítě, dospělá žena může být pouze znásilněná, z čehož Petr obviňován přeci není! Takto bychom se jako lidé mohli cítit všichni zhypnotizovaní a celý matrix obviňovat ze „zneužití“... Petrovo silné vyzařování může být ale vnímané i naopak jako silně odpudivé, až strach nahánějící – zde v ženě pravděpodobně rozechvívá různá vnitřní zranění, jež bohužel zaměňuje za „správné“ vidění a „naciťování“ Petra samotného. To ale může zase souviset se SEXUALITOU, která je v dnešní době v naší civilizaci (nikoli např. u indiánů) natolik zatížená různými kódy a pokřivená, že to teprve trochu v této době rozkrýváme. Sexualita je veliké téma, obecně myslíme, že ji teprve od začátku poznáváme, co je to za sílu, co nám umožňuje a ukazuje nám, jak silně jsme vlastně prudérní společnost, poznamenaná 2000 letou nadvládou křesťanství. Mě (Dita) zajímá spíše to, co je to s námi ženami - poslední 2000 leté znásilňování a s tím automaticky spojené trauma - nás nyní opravňuje za vším vidět zneužívání? Stále potřebujeme být v roli oběti? Vždyť my ženy víme jakou máme sílu co se emocí, prožívání týče, zvlášť ve spojení se zraněným vnitř. dítetem a zvláště se zakrnělou sexualitou - zanesenou pánví, kde máme spoustu bloků, které jsou zase spojené s emocemi a že máme tu sílu uvěřit, že došlo ke zneužití (či něčemu podobnému) - síla naší psychiky nám to (pocit zneužití) opravdu vloží do podvědomí a ve vnějších vrstvách biopole je to jakoby čitelné a tudíž i věrohodné!! Podrobme prosím důkladnému studiu svou sexualitu, pánev a pak si udělejme nějaký názor....Zraněné ženy jsou možná to nejvíce nebezpečné...., a to nemluvím o zodpovědnosti, kterou jakou žena automaticky nesu, pokud se nechám "svést" či se rovnou s někým vyspím..., nebo tu jen běháme po světě fakt jako malé holčičky...?
Petrovo neskrývané "svobodné" chování vůči ženám (i na veřejnosti) pokládá dynamit do zatuchlé oblasti naší společnosti a vylučuje z ní různý odpad v podobně konzervativních představ a hne s "něčím" u vnitř v nás snad v každém z nás..:)


 

3) Muži-hrdinové zachránci.

Muži, jak známo, jsou v těchto věcech trubky. Pokud mu začne odmítnutá žena plakat na ramenu, aktivuje se psychologie zachránce. Bezmezně takové ženě věří. Odstraňují pak implantáty (které si však sama vytvořila) a léčí malou holku jako tatínek či brání maminku jako kluk-hrdina.

 

4) Biopole.

Struktura biopole těch, kteří věří onomu obviňování. Bohužel zde pozoruji významný společný faktor – tím je stav PÁNVE!!!!! Buď je neaktivní, což souvisí s neukotveností v mužské polaritě (psychika „starý vílák“), či je dynamika víření sexuální vášně nesjednocená s hrudním centrem, či je celkově ještě tmavá, což se promítá i do stavu zdraví těla. Dalším společným jmenovatelem je nízká strukturální dynamizace a frekvenčnost energetických polí v LEBCE. Jak známo, pánev a lebka jsou jako naše 2 póly a jejich stav je rozhodující pro vyhodnocování všeobecně. Tím je vyhodnocování informací u druhých znehodnoceno jak ze strany nedostatečného sebepoznání, tak resonancí vnitřních nezpracovaných kódů, tak v neposlední řadě pocitem vlastní nenahraditelnosti. To dá dohromady silně emocionální ztotožnění a interpretace tak vede v argument „temného napojení“ apod. Přeci pro relevantví vyhodnocování biopole jsou důležité jak určité predispozice, tak ale z 90% hlavně opravdový výcvik! Nelze přeci srovnat váhu pohledu 90letých šamanů s pohledem českých terapeutů… Nebo, jak by asi ještě dnes hodnotila veřejnost práci např. „Žítkovských bohyní“ a jejich práci s embryonálními kmenovými buňkami stovky let před moderní medicínou?

 

5) Hruď.

U nejradikálnějších podporovatelů obvinění je patrna silná blokace na úrovni hrudi – tedy extrémně silné vnitřní zranění. Obvinění si tak berou osobně a projektují je ven se silnou emoční angažovaností.

 

6) Zdroje.

Informační zdroj, který toto šíří, nabízí dle mých zkušeností velmi pochybné a často vysloveně „temné“ informace. Např. tzv. „tajemství Amenti“ je dle mých zkušeností silně programující channeling chladného technologického charakteru, jehož vliv je dokonce pozorovatelný jako tmavá struktura na úrovni kostrče. Lidé pod tímto vlivem mají silný pocit výlučnosti (elitářství) a pak udělají cokoli, aby zamezili efektivnímu rozvoji schopností u ostatních.

 

7) Př.

Jeden konkrétní zdroj (tzv. Ester) je zcela nevěrohodná, profláklá „firma“, která si na vydírání mužů zakládá snad i živnost. Mnozí ví, o koho jde...

 

8) Princip.

Je fyzikálně nemožné, aby někdo, kdo by takto zneužíval ženy, byl schopný zároveň efektivně pomáhat stovkám lidí a zprostředkovávat jejich uzdravení atd. atd.

 

9) Fenomén Strážce prahu.

Stejnou šablonu vidíme velmi často. Někdo, kdo je pro stávající struktury matrixu příliš nebezpečný, je atakován víc a víc, často „těžko napadnutelným“ obviněním ze zneužívání. No co už jiného použít, že?

 

10) Společnost.

Okruh blízkých lidí se srdcem na pravém místě a osobní blízkostí, který je též mnohem věrohodnějším zdrojem, než skřehotání panovačných holčiček, připomínající Me Too (kterému se už v USA podařilo rozdělit muže a ženy, zasít strach a nedůvěru).

 

11) Relativizace.

Tímto nechceme zbožšťovat osobu Petra Ch., jako duše vtělená do těla má určitě dosti na čem pracovat, jako ostatně každý z nás. :) Nicméně si hluboce vážíme jeho práce (po ovoci je poznáte) a vůbec toho, co pro lidi dělá. Myslíme si, že ještě nyní nemůžeme dohlédnout obrovskou cenu toho, že zde Petr zviditelnil techniky, se kterými pracuje! Pokud je někdo takto úspěšný ve svém poslání jako Petr, je jasné, že se na něj nabalí lidé různého druhu, včetně lidí co hledají guury – potřeba lidí k někomu vzhlížet je silná…

 

12) Apel.

Asi mnozí známe obdobné situace již jako Duše (inkvizice, hon na vědmy, léčitele a senzibily ve všech dobách) a rádi bychom na závěr uvedli, že dnes vnímáme potřebu reagovat na takové situace poněkud jinak a apelovali na všechny cítící a sebe-kritické lidi, že tentokrát bychom neměli „na hranici“ kráčet tak lehce. Je to zásadní doba, tak se nevzdávejme tak snadno!


 

Kryštof a Dita


 

Screenshot_0th.jpg
 


  
 
 

 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one