ptak001.jpg
m01.jpg
yt_male02.jpg
Village.gif
Inspirativní projekty:
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Česká sociální síť FeelTrees
Česká sociální síť FeelTrees
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
praslov.JPG
Jana_maraskova.JPG
evolution_mind.JPG
 
Village.gif
Znak_českého_království.png
Village.gif
fb.JPG

Chrám Bytí XII. – Endokrinní systém

 
Jeden každý Ty můžeš nabýt podoby faraona – vládce vnitřního vesmíru těla. Pole jemných sil tkají jemná přediva našich tkání. U-vědoměním žláz s vnitřní sekrecí se stáváš opravdovým vládcem, získáváš totiž kontrolu nad svými „hormony“ – to v doslovném i přeneseném smyslu.
 
Výhodou je a z praxe vyplývá i určitá bezpečnostní pojistka v rámci zde uvedených praktických technik. Je to až ohromující síla lásky, čistota, život, které nastupují hned při úspěšném úvodním cvičení. V tomto stavu je láska srdce vyživována živou vášní a mysl je vynášena na jejich vlnách vzhůru. Je s podivem, že tato obrovsky účinná technika nechává „esoterický lid“ stále dosti netečným. Jde o onen „Rukopis Magdaleny“, který je volně ke stažení (na internetu) a především technika v něm obsažená. Pořad o něm nalezneš v archivu studia Beroun Svobodného vysílače CS. Najdeš zde i audio-seriál paralelní k Chrámu Bytí.
 Kombinací vizualizační a zvukové manifestace je skutečně navýšena činnost epifýzy. Biochemicky tam probíhá přeměna serotoninu na melatonin či tryptamin. Serotonin pociťujeme jako pocit štěstí a lásky. Tedy pracujeme-li určitým způsobem s polem čakry srdce, uvolňování produkce serotoninu je navýšeno. Láska je tedy první vstupní „vlnou“, kterou pocítíme ve své krvi. V šišince se s. mění na melatonin. Ten souvisí se spánkem a jeho vliv každý zná z doby těsně po probuzení. Někdo také při meditaci usíná, což je dáno jeho větším uvolňováním. Souvisí tedy s navozováním určitého transu. Toho lze upotřebit i cvikem a zvyšovat tak rozšířené vědomí např. v meditaci. Šišinka také mění s. v tryptamin, ze kterého je dál tvořen DMT – zprostředkovatel duchovních smyslů a ponoru pro mozek člověka. I proto jsou psychedelika – látky rozšiřující vědomí, označovány i jako entheogeny – tj. látky navozující spojení s Bohem. DMT a jeho sekrece tedy umožňují vědomí v těle zažít mnohem celistvější Přítomnost. Z kontextu tedy vyplývá, že vize vícerozměrných světů, fraktálových vesmírů, prostě komnat božího Království, nesou se na vlnách lásky. Stav epifýzy není v euro-atlantické „civilizaci“ nejrůžovější. Důležité je vyvarovat se fluoridů (př. zubní pasty, sůl), glutamátů a projít si práci Dr. Anny Strunecké.
Praxe:
Technika v „Rukopisu Magdaleny“ je vhodnou průpravou jak pro začátečníky, tak hlavně pro pokročilé. Ideální pro kohokoli, kdo se chce dobrat skutečných plodů meditačně-duchovních postupů. Vhodnou meditací je i ztotožnění vědomí s oběma v páru („Bohyní“ a „Rytířem“), vizualizovaném v prostředí dané čakry a jejich mystická svatba. Sílu jejich spojení vedeme do příslušné žlázy s vnitřní sekrecí, či postupujeme obdobně dle rukopisu, či můžeme efekt zesilovat kombinováním s různými dalšími metodami. Plody láskou kultivované vášně jsou nezměrné a dalece přesahující jakékoli hranice a očekávání. Vydej se i Ty, přeješ-li si to, milý člověče, cestou spirituální alchymie. Objev své Božství!Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one