ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

Chrám Bytí VI. – Lymfatický systém – Chrámy čistoty

 
V dnešním dílu našeho putování se vydáme cestou čistoty, navštívíme vodní chrámy těla i planety a povíme si o souvztažnostech mezi lymfatickou tkání a vnitřními pochody Duše. Jako Země má Vodu, Bohyni mezi Duchem a hmotou, dárkyni života a čistoty, v lidském těle je k ní paralelou lymfatický systém. Vědomou aktivací a čistotou tohoto našeho systému přinášíme do života svěžest, regeneraci, vitalitu a zdraví, taktéž však resonančně přenášíme vnitřní kvality i na vody planetární a kosmické. Toho můžeme využít a i naopak se učit od vody vnitřní čistotě.
 
Lymfatický systém našeho těla funguje jako jakási jeho správa. Přivádí živiny do krve, odvádí z tkání co je třeba, čistí nás a udržuje osobitou vibraci tělesné vody. Vedle nervového systému je též důležitým „mezičlánkem“ mezi souhrnným jemněhmotný polem člověka a jeho hmotným tělem. Víme, že voda je jakýmsi obřím kvantovým počítačem, věda z ní žasne stále více a každoročně přibývá nových převratných objevů o ní. My však můžeme čerpat z pokladnice zázraků vody hned, tj. v přítomnosti. Je nutno si uvědomit, že voda je život, je vědomá a všudypřítomná. Svým správcovstvím vody tedy ovlivňujeme Celek, jsme tedy i takto spoluodpovědní. Podívejme se tedy na jednu z možností očisty vnitřních (tedy i globálních) vod. Tělo je protkáno sítí mízních kapilár a uzlin, v duchu živlové anatomie symbolizují větší celky lymfatického systému určité charakterové kvality. Resonující voda si tyto kvality předává a uchovává, hlavně v bezprostřední blízkosti např. dvou osob, při kontaktu těla/květiny s vodou aj., nebo přímým ztotožněním vody a vědomí. Pomocí myšlenky, pocitu, slova, tvaru apod. lze vodu „programovat“ ke specifickým účelům. Co se týče vody v našem organismu, je radno udržovat ji ve vibraci Ducha, tedy ve „vzorové verzi pro každého z nás“.  
Obecná charakterová vlastnost pro pomoc našemu lymf.s. a vodě je „vědomý KLID“. Nejedná se o pouhý klid, kdy vypneme, jde spíše o „zenový klid“, tedy vědomou přítomnost bez myšlenek. Právě až v tomto klidu přichází jakási bezdůvodná dětská radost, láska pojící vše. 
Praxe:
V tomto, nebo aspoň podobném stavu mysli a srdce si představíme sami sebe jako světelné obry. Vědomím můžeme libovolně přecházet z „pohledu buňky“ do „pohledu Stvořitele“, můžeme si představit čakry jako obrovská, vertikálně seřazená Slunce a v tomto obrazu nechme přáním vyplynout lymfatický systém. Vnímejme ho nyní „zevnitř“ a soustřeďme se na oblast nohou a tříselných uzlin. Rozlišme ten konkrétní „pocit“. Jaký je? Můžeme nyní analyzovat případné podvědomé informační „bloky“ a následně je vyčistit. V tomto okamžiku si vybavme vody podzemní. Představme si, jak je voda pod povrchem země a v hloubkách, najděme tam světelné Chrámy vodních božstev a s pokorou poprosme o návštěvu. Jaké nás obklopili bytosti? Jak se cítíme v jejich přítomnosti? Nyní je můžeme poprosit o pomoc s očistou. Vybavíme si opět energetický obraz lymfatických cest a uzlin oblasti nohou a třísel. Zkoušíme nejprve srovnat naší energii a energii ve vodním chrámu. To může pomoci analýze a zodpovězení případných otázek. Počínáme teď se samotnou harmonizací našeho energetického pole podle duchovního vzoru. Aktivujeme Centrum a „přesuneme“ jej do oblasti nohou a třísel. Necháme jej, aby jejich vibrace vylaďovalo na energii jemnohmotné předlohy, tj. je čistí a léčí. Při pocitu dokončení poděkujeme, případně svobodně interagujeme a pak se přesuneme do další oblasti, ačkoli se jednotlivé roviny mísí a prostupují, můžeme postupovat tímto klíčem:
Uzliny břišní dutiny a slezina – energie povrchové vody – Chrámy delfínů a velryb.
Uzliny hrudníku a brzlík – energie pramenů – Krajinné chrámy, víly, kněžky, energie vodopádů.
Krční uzliny, mandle – energie vzdušné vody, déšť – Vzdušně-vodní chrámy.
Mozkomíšní mok – mraky – nebeské bytosti, kosmická bytost Vody.
Obecné:
Na kvalitě vnitřní vody tedy do velké míry závisí jednocení Ducha a těla. Když znovuzačneme vnímat energii vody, snadno rozlišíme, jaká strava, činnost či společnost nám svědčí a naopak. Vibrací láskyplného charakteru očistíme vody pouhým pohledem či dotykem, přesto je velmi efektivní vodu přijímanou pitím i koupáním očišťovat ještě před oním kontaktem. Dnes jsou k prodeji již nejrůznější tvarované láhve, revitalizátory apod., můžeme však mnohé učinit jen tím, že dáme k hlavnímu přívodu vody do domácnosti navibrovaný krystal, či prostě navibrujeme energetické pole „písku v omítce kolem trubky“ (jde taktéž o kovy, Si, Ca apod.) podle duchovní předlohy. Můžeme také do studny dát kousek stříbra, kameny atd. Otužování, či alespoň uzavření pórů studenou vodou po koupeli či sprše zamezí úbytku energie a posílí imunitu. O hrozném vlivu chemických léků, hlavně hormonální antikoncepce, byly již natočeny i filmy, jste-li tedy žena, inspirujte raději své partnery k ovládnutí techniky vnitřní kultivace semene. Respektujte Vody jako vědomé bytosti, neboť tvoří nás i světy.


Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one