ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

Chrám Bytí IV. – Lidský vylučovací systém

 
Ve čtvrtém pokračování našeho putování po mikrokosmu lidského těla se soustředíme na vylučovací systém, na jeho archetypální i duchovní vzor. Staňme se řemeslníky v umění spřádání snů tak, aby se opravdu uskutečňovali – toť poselství moči. Prozkoumáme rovněž zázračnou schopnost urinoterapie uzdravit vážné choroby i některé příznaky stárnutí. Abychom dosáhli celistvého pohledu Pansofie, je doporučeníhodné prakticky uchopit dostupnou teorii, znásobit jí Láskou Duše a zřít ji i „okem“ Ducha.
  Pohlédneme-li na složení drahých značkových krémů, nalezneme zde močovinu (ureu). Pouhé biologické zjištění, že urea napomáhá vstřebávání, neobstojí pak před faktem, že tato je sbírána z léčeben dlouhodobě nemocných. Praktické zkušenosti výrobců tedy vypovídají i o „skryté“ straně léčebných účinků. Abychom její podstatu pochopili, zrekapitulujme si krátce, co to moč vůbec je. Jde vlastně o velice jemně přefiltrovanou krev, kdy močovina je metabolitem rozloženého červeného krevního barviva. Červená krevní buňka – erytrocyt, je takové miniaturní vyjádření „Dechu Stvořitele“, o kterém se rozepisujeme v předešlých dílech. Jde o buňku, která přináší tělu inspiraci a světu vrací zkušenost z její manifestace. Když takováto buňka zestárne, rozkládá se její barvivo na žluč, kterou potom trávíme stravu, abychom ji nakonec vyloučili již jako žlutou ureu. Zbylé železo z původní molekuly Hb se použije na stavbu nových erytrocytů. Tedy, urea je jakousi informační databankou mnoha „nádechů a výdechů“původní buňky, stejně jako „zkušeností s trávením“ ve formě žluči, kdy z každého si odnáší příslušný vibrační otisk. V ledvinách se moč nejprve přefiltruje spolu s velkým množstvím vody, aby poté tělo vodu opět vstřebalo a výsledná moč putovala do močového měchýře. To znamená, že jemné struktury ledvin (henleho klička) nejprve resonančně vyhodnotí „informačně naplněnou“ látku, kterou potom přetvoří v koncentrovanou informační esenci jedince – moč. To zodpovídá hned dvě otázky, materialistické vědě nesrozumitelné:
1)Proč homeopatika působí jen na někoho a jen někdy (a na zvířátka téměř vždy)? To je dáno právě „vibračním předpokladem“ konkrétního člověka. Ve stručnosti; je jasné, že dítě, vegetarián, nějakou ctnost praktikující jedinec, či přirozeně (ve smyslu charakteru) žijící zvířátko, jsou i navyklejší na vyšší vibrace, na produchovněvší život. Tedy jsou i přístupnější vstřebávání informací přímou energetickou resonancí (princip homeopatika). „Mačistický typ“ je citlivý pouze na hmotu a je to pouze jeho škoda.
2) Proč je urinoterapie tak zázračná? Vnímající čtenář již z kontextu vyčetl, že moč je „Specifickou informační databankou životního Poznání jedince“. Tedy naše moč má v sobě vše, co potřebujeme „vědět“ k plnohodnotnému uzdravení. A urea od dlouhodobě nemocných má v sobě tak obrovské množství informací o tom, jak se uzdravit, že funguje skoro univerzálně. Praxe nasvědčuje, že velmi účinná pro ostatní je i moč těhotných matek a malých dětí. Tím se dostáváme k vysvětlení onoho snění a jeho proměnění v životní situace. V jednom pouhém dnu prožíváme obrovskou škálu situací a interakcí se svým okolím i vnitřním světem. Při každé se o sobě můžeme něco dovědět a přiblížit se tak „božskému vzoru“, k němuž směřujeme. Každá tato interakce (ať okamžitá, či ta, jejíž dokončení je na mnoho životů)se v naší multidimenzionální stavbě zaznamenává jako jakýsi miniaturní klastr, obsahující sen (plán), jeho realizaci (pracujeme na sobě), uvědomění (rozpomenutí Duše, že to již umí) a nakonec i manifestaci (již vyzařujeme zvnitřněnou zkušenost bez námahy). A tyto „resonanční uzly“ se pak skrze naše podvědomí projektují v život a situace, které zažíváme. Protože malé dítě, či plod v těle matky má obrovské množství „snů“, neboli počátků interakcí, které v životě bude naplňovat, obsahuje i jejich moč množství „možných cest“ k uzdravení. Jelikož je lidské tělo – Chrám Bytí, dokonalým vyjádřením celého Univerza a jeho metabolismus zrcadlí jeho zákonitosti, můžeme toto vědění použít pro uzdravení či urychlení vlastní cesty.
Praxe:
O homeopatii a urinoterapii je již rozhojněná literatura, takže upřímný zájemce si plnohodnotně vystačí sám, zmiňme tedy spíše praxi energetickou;
Aktivaci vylučovacího systému provedeme standardní metodou. Převedeme se do stavu vnímání univerzální Vše-Jednoty, tedy vědomí srdce. Poté touto Láskou (univerzální klíč) prosytíme příslušné tělesné struktury (ledviny, měchýř, moč. trubice, popř. i játra apod.). Uzříme pólová centra naší aury a necháme je, ať prostřednictvím Centra impulzně aktivují buněčnou paměť příslušných částí hmotného těla. Lze poté stáhnout Centrum na úroveň třetího oka ve středu mozku a impulzně potvrdit aktivaci i tam (lépe se nám pak chápou vzniklé situace). Pro pokročilé doporučuji hlouběji prozkoumat právě pyramidové struktury v ledvinách.
Výroba homeopatika na míru: Opět se uvedeme do stavu rozšířeného vědomí, uchopíme skleničku (bez nápisu) s obyčejnou vodou (ideálně pramenitou) a tuto držíme rukama před tělem ve výši močového měchýře. Skrze Centrum informujeme močový měchýř o našem záměru a necháme ho IMPULZNĚ působit tak, že samotné Centrum je přímo v měchýři (současně interaguje s póly aury) a skrze energetické vlny nahrává informace z moči v měchýři do vody. V této chvíli se můžeme rovněž spolu-soustředit i na konkrétní léčebný záměr.  Toto provádíme až do pocitu dokončení, kdy máme pocit, že voda ve sklenici je již „plná“. Ještě ve stavu rozšířeného vědomí tuto vodu pijeme tak, že ji jakoby polykáme do celého těla, hlavně však do míst, kde se eventuelně vyskytuje problém.
Zpětné vstřebání moči: Vhodné při dlouhých cestách či nemožnosti se vymočit. Pocitově jde o jakési „močení dovnitř“. Při nutkání se v dolních částech těla, které jsou instinktivně zatnuté, naopak co nejvíce uvolníme. Poté vnímáme hřejivost z moč. měchýře a spolu s uvolněním pak pociťujeme, jak se tato hřejivost jakoby rozpouští do těla a tlak na močový měchýř postupně mizí. Nejde o potlačení nutkání na močení, které je nebezpečné!!! Při neschopnosti celkového kvalitního uvolnění tuto metodu Nedoporučuji. Také by se neměla opakovat často a bez skutečných příčin!
Doporučení pro muže: výrazně bych doporučil metody práce, vycházející z taoismu, kdy například přerušované močení na špičkách se zaťatým podbřiškem funguje nejen zábavná činnost, ale i jako prevence rakoviny prostaty, či významný zesilovací činitel pro kontrolu ejakulace.
Je dobré často kontrolovat emocionální stav ledvin – aby tam nebyl „led viny“, spíše hřejivost pospolité lásky je příjemná.
Obecně hlavně dýchání do dolních tělesných partií, umění relaxace a uvolnění.
Psychologická paralela je ZPĚTNÁ VAZBA, tedy schopnost sebe-zhodnocení a přehodnocení chování.
Duchovně jde o výběr pravděpodobné životní cesty, umění snění, preferenci jednotlivých možností a také prožitku kvantově-nelokálního vědomí; tj. kdy jsme schopni vnímat nekonečně mnoho „malých živoucích systémů“ v rámci Celku a to v přítomnosti najednou, přesto s hloubkovým rozlišením detailů každé jednotlivosti.
 Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one