ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG
Již potřetí pokračujeme v našem pravidelném seriálu o Krajinotvorbě. V předchozích dílech jsme se seznámili se základními principy a s konkrétními příklady. Věnovali jsme se převážně popisu vnitřních dějů, pomocí kterých můžeme působit na realitu nás obklopující (tedy spíše prostupující). Dnes se věnujme rovině zdánlivě vnější, aby naše praktická činnost v krajině nabyla efektivity a my se hlouběji seznámili s možnostmi spolupráce na všeobecné nápravě.

 Každý chápeme, že jakákoli Tvorba je efektivnější, pokud je dělána ve spolupráci. Oproti nátlaku či manipulaci, které vidíme jako společenský standard, jde totiž o novou kvalitativní úroveň. K tomu, abychom se dočkali toužebné změny přístupu např. v politice či ve společnosti obecně, je potřeba zesílit dané „vzory“ v kolektivním vědomí národa, popř. planety. Toho však dosáhneme jedině tak, že mnozí se přímo stanou těmito „vzory“. To však neznamená nasadit důležitý tajemný výraz a dávání na odiv své ověnčení tituly z pochybných „značkových“ zasvěcení, či něco podobného. Je to spíše skromnost, tichá moudrost. Taková dobrosrdečná babička ze zahrádky má pak větší magickou moc, než „velmistr 30 druhů reiki“. Tato naše modelová babička je díky své přirozeně dosažené vibraci přímo obklopena jemnými přírodními bytůstkami, svou pokorou  andělskou hierarchií a i jiné velice silné jemnohmotné bytosti ji střeží zcela ze své vůle, elementy jsou pak potěšeny i letmým kontaktem. Plody z její zahrady jsou rajsky lahodné, děti ji milují a ona je nechává být přirozenými. Svou energií tisíckrát převyšuje nedalekou, jí pomlouvající skupinku „kamarádek“, i když si to sama možná nemyslí (spíše o tom ani nepřemýšlí).

Ne každý však máme tolik času a prostoru pro přirozenou a klidnou a cestu, proto si ji urychlujeme vědomým duchovním dospíváním. Jednou z nejrychlejších a zároveň harmonických cest je právě vědomá spolupráce s jemnohmotnými bytostmi. Každý jsme byli dítětem a slyšeli mnoho pohádek o různých vílách a skřítcích. Tyto pohádky jsou však často jakousi zidealizovanou verzí původních druidských mystérií. Pokusme se znovu oživit nespoutanost dětské představivosti, neboť tak se nejsnáze přiblížíme ke skutečné jasnovidnosti. Hledíme-li na rozkvetlou louku, představme si, jaká asi „pohádková“ stvoření tu jsou přítomny a co tu dělají. Pak se již navázání kontaktu přímo vybízí. Opakováním této praxe se postupně podvědomí osvobodí od předsudků a naše jemné smysly se postupně vytříbí k pravdivějšímu vnímání. Některé děti to mají přirozeně, a proto by v tom měli být podporovány navzdory propagandě komunisticko-korporátního vzdělání, či nejčastěji strachu rodičů.

 Projděme si tedy alespoň několik základních rovin, ve kterých a na čem s jemnohmotnými bytostmi můžeme spolupracovat:

Agharta – vnitřní Země
Vnímáme-li Zemi jako „průsvitnou“, či dutou, nemůžeme si nevšimnout rozlehlých vnitřních říší. Agharta, se svým „hlavním městem“ Shamballou je místem mnoha velice rozvinutých bytostí z minulých pozemských civilizací a také mimozemských inteligencí. Můžeme se od nich učit o dynamických zákonitostech zemských energetických proudů, o principech EM pole planety, o jádru Země (vnitřní Slunce) a Amenti. Jsou také strážci mysterií Početí a Evoluce. Dobrému srdci rádi propůjčí nejrůznější Knihy moudrosti, provedou ho akašickým záznamem o pravdivé historii Země, či budoucích pravděpodobností, objasní všemožné skryté motivace politických událostí či pomohou s aktivací samoléčebných mechanismů těla.

Přírodní a elementární říše
Naši regeneraci, růst a tlení v přírodě, interakci druhů, počasí a veškeré přírodní pochody vůbec, umožňují a řídí tyto bytosti. Co je pro někoho pouhé plasma, světlo, náboj, či kupř. biochemie půdních dějů, vnímá citlivec třeba jako jemnohmotnou bytost, kdy tanec částic představuje její hmotnou formu. Elementární a přírodní síly je tedy nutno respektovat jako vědomé inteligence. Cítí-li lásku, respekt, touhu spolupracovat pro Jednotu, jsou ochotna člověku pomoci. Opravdu ryzím lidem mohou prozradit i svá jména.
Člověk svým srdcem dokáže resonovat se všemi zástupci zvířecí, rostlinné a minerální říše. Jejich rozlišením, prozářením, popř. transformací těchto archetypů na vnitřní úrovni, objevujeme regenerační a samoléčebné procesy těla a umožňuje nám to i vědomou komunikaci s nimi. Láska lidského srdce tak obnovuje přírodu, která zase uzdravuje nás. Dochází tak ke všeobecné regeneraci a spravedlivé Tvorbě.
 Jak se však potom vyjevuje dnešní nevědomá technologie?
Myslíte snad, že vědomá civilizace orá zemi pluhem, či řeže vzduch mikrovlnami?
Jak bychom se cítili, kdyby byly v bezprostředním okolí neustále zapnuté „sirény“ a všude by lítali „střely“? Podobně oni vnímají samozřejmosti našeho moderního života. Cítíte-li ze strojově vyráběných věcí určitý chlad, nahraďte je těmi dělanými s láskou. Alespoň pár květin v městském bytě, hlavně však interakce s nimi, pokud to dovolíme, může hloubkou svého poselství nahradit i lecjakou cestu do Tibetu:)
 Obraťme se proto raději k možnostem těla, kam Prozřetelnost integrovala vše možné a potřebné.

Příště dokončíme popis základních rovin, povíme si o metodice vědomé spolupráce a o možnostech, které nám přináší.
 


Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one