ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

Obroda české matrice VII – Co dělat?

 
Milá čtenářko, milý čtenáři, pojďme se tentokrát soustředit na naše konání, dlouhodobé i každodenní, velké i malé. Celkem jakýkoli prakticky naplňovaný zájem o osobní a duchovní rozvoj, zdraví apod. je již významný krok k obrodě této přenádherné země i kolektivního vědomí. Jak však síly vědomí stoupají, může se zvedat i náročnost Cesty Pravdy, z hloubi bytosti se vyplavují dávno „dořešená“ témata a my náhle vstupujeme do etapy Dospělosti Lidství.
 
Přichází doba, kdy již nebude možné skrývat cokoli před sebou samým i ostatními – tak je to totiž „nahoře“ běžné. Proto je důležité soustředit se na takové stezky, které ukrátí planě vynaložený čas a posunou nás rychleji, bezbolestněji a skutečněji k hlubším úrovním nás i našich činů. Váha všeho je už skoro hmotně znát, duchovní, myšlenkové i vztahové struktury stavěné na iluzi a potlačování se teď bortí a to již i v hladině ekonomicko-politicko-společenské. Končí přetvářka i manipulace – právě v době jejich enormní velikosti. Teprve takto se stalo oči-vidným, jak mnoho je božská krása umolousaná prachem starých dní. Nyní stojíme tváří v tvář Pravdě, Absolutnu, Stvořiteli, Bohu, Životu. Poznáváme hlubší roviny ega a duchovního ega, sebe-cenzuru a temné konstrukce společnosti. Máš již ukotven pocit bezpečí, abys mohl sundat z očí brýle růžové? Brýle, ve kterých se faleš vydává za pravdu? A co ty černé? Kde strach stojí před branami skutečné krásy světla? Máš-li již sil nabytých sebepoznáním, uzři holou Pravdu. Podívej se do výšin, abys měl pevnost pro přeměnu hlubin, abys měl sílu vyhrabat se z vlastního omezování, opustit pocity viny, obviňování, úniků. Tato síla, vznikající spojením Srdce a Vůle, Tobě náleží! Uchop ji celou bytostí, staň se vědomou Tvůrčí Bohyní či Rytířem. Uchop mohoucnost a použij ji! Máš plné právo žít již nadále pouze v Pravdě.
Z hloubi Poznání Sebe si přinášíš klenot – Tvou jedinečnost, kousíček mozaiky, který nikdo jiný do celistvého Žití dát neumí. Co ses o sobě již dozvěděl/a? Nyní je čas to moudře užít…
 
Na území našich zemí známa jako tradice Grálu, je podporována s hojností cesta vědomé kultivace nižších sil ve vyšší. Kristus s Magdalenou nechali v planetárním poli inspiraci, pro jejíž následování přišla chvíle. Cestou urychlení evolučního vývoje lze tuto zemi opravdu vzchopit a nabýt netušených sil, zdraví i požehnání. Miluješ-li se ve Svatoháji, máš sílu, kterou přinesli skuteční Mistři.  Vysaď proto znova strom, který tu bude dalších tisíc let, vytvoř z nich posvátný prostor a tam se zabývej vědomou proměnou. Je čas také začít opravdu spolupracovat. Sdílet a obdarovávat druhé. Vytvořit tak nový zárodek budoucí společnosti. Uvědomit si naléhavost a smysl Svědomí a pouze jej, přizpůsobit čin Pravdě, sebrat sil k tomu co se nechce. Nabídnout poklad Tvého Srdce, manifestovat jej. V lásce, radosti, síle a vědomí ku prospěchu nás všech, ve jménu Lidství.
 
Také můžeš využít prostor pro sdílení i poslech na českém Svobodném vysílači.
 
Děkuji za to že Jsi. HURÁ!!!
 
 


Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one