ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

Obnova české matrice  VI - Kampa

 
Místo konání pradávných obřadů, poslední ostrůvek přírodních duchů i jakýsi "výtah" do Nové Země - to vše na sebe nechme dýchnout při procházce v centru Prahy. Pro kolektivní skok ve vědomí je třeba nejprve tuto změnu učinit individuálně. S tím mohou pomoci i síly sídlící na pražské Kampě.
 
Zmínky o Kampě nalezneme již z roku 1169, kdy se zde začaly objevovat zahrady. Mlýny zde byly již od 15. století. Samotný park v současné podobě vzniká až mezi roky 1947-8, díky předchozímu zbourání dělících zdí, na místě historických zahrad. Jeho rozloha je 2,65 hektarů a když počasí dovolí, hostí mnoho různých společenských aktivit, koncertů, atrakcí pro děti i dospělé.

Minulost
Po obou březích Vltavy, tam, kde je dnes spojuje Karlův most, konaly se odpradávna magické rituály. Zmínky o nich jsou sice velice skromné, přesto jejich popis potvrzuje to, co zřejmě citlivý lidé věděli po celé věky a na které my teprve přicházíme. Ve dnech svátků Slunce - obou slunovratů a rovnodenností se současně, na obou březích konaly živlové obřady. Pálily se posvátné ohně, které očišťovaly Ducha a zesilovaly záměr. Světila se i voda, s požehnáním pak byla vlita do řeky, aby přání a požehnání roznesla do celého světa.

Současnost
Spolu s tím, jak vibrace celé Země stoupá, probouzejí se i místa silných energií, které mohou napomoci s tímto vzestupem vědomí. Upřesněme, že onu "Novou Zemi" za nás nikdo nepostaví. Chcete-li čakat na odvibrování, prosím. Ale naprostá většina citlivých, tj."probuzených" lidí naopak cítí, že je třeba začít "odznova". Oprašují tak zapomenutá řemesla, dovednosti, zbavují se závislostí na systému. A tyto lidi spojuje právě ono nové vědomí - spolupráce, sebereflexe, vztřícnost, respekt a láska. Když v minulých letech několikrát Českou republiku navšívil aztécký šaman, vybral si pro ceremonii vody ono místo na Kampě - přesně ten silový bod. Ten není přímo na "hlavní" ploše parku, nýbrž je "za rohem", v tzv. Malé Kampě. Jdete-li od Karlova mostu kolem Werichovy vily doprava, přejdete miniaturní mostíček a ocitnete se v menším parku, kde si na travnaté ploše hned všimnete bílé sochy. A cca pár metrů od sochy vlevo je to silové místo. Je třeba také dodat, že i tato místa mají určité "spektrum", tedy že síla je jakoby rozprostřena v prostoru podle výše vibrací. Citlivý, školený člověk, dítě či pes najdou spíš středobod, ostatní se cítí dobře od středu dál podle osobních předpokladů. A to je tedy to místo, které může vědomí přesunout na "návštěvu" v Nové Zemi - tedy pravděpodobné podoby budoucí Země. Tato velmi jemná podoba je vysokovibrační, takže je nutno pozdvihnou i vibrace vlastního vědomí. Zdůrazněme, protože jde skutečně o aktivní, tvůrčí rozšířené vědomí, že je zde už nutno zapojit i jemné smysly a další schopnosti horních energetických center.

Budoucnost
Přeješ-li si Novou Zemi buď jenom navštívit, či jí již začít zde manifestovat, jdi si zameditovat na toto místo na pražské Kampě. Všimni si potenciální možnosti vědomě tvořit budoucí anatomii lidských těl (návrat k Rodu), jiných metod práce s energií i všemožných duchovních nástrojů, čekajících, až k nim lidstvo nazraje.

Tvořme opět vědomě osobní i kolektivní hodnoty, hurá do Nové Země!


Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one