phoenix05.gif
m01.jpg
Village.gif
Inspirativní projekty:
evolution_mind.JPG
chob.JPG
logo.jpg
Skutecny_zivot.PNG
nwoo.JPG
 
1426448_579615148856969_6642820888070086395_n.jpg
Village.gif
Znak_českého_království.png
Village.gif
fb.JPG

Česká matrice IV. – Mikulov

 
Vítej milý čtenáři u dalšího dílu seriálu, přinášejícího tentokrát poselství Bohyní z místa oplývajícího čistými a hlubokými silami, zámku Mikulov.

Dříve zeměpanský hrad byl Přemyslem Otakarem II. v roce 1249 udělen v léno Liechtensteinům. Ty na konci 16. století vystřídali Dietrichsteinové a za jejich vlády získal po požáru v roce 1719 zámek svou dnešní podobu. V roce 1945 při ústupu německé armády zámek do základů vyhořel, avšak díky péči Spolku pro obnovu mikulovského zámku byl v 50. letech náročně opraven. K nejzajímavějším součástem zámku patří zámecká knihovna a sál předků. Nyní je zámek sídlem Regionálního muzea v Mikulově a je zde několik zajímavých expozic.

Na tomto místě je však výjimečná především jeho jemněhmotná podoba. Konkrétně území, na kterém se zámek nachází. Místa v okolí pak dokreslují celkový obraz do širšího celku jemných energetických nástrojů a chrámů, kterými vědomého zájemce rády provedou bytosti převeliké čistoty a krásy, kněžky Kapky.

Práce na  vlastní kultivaci, transformace charakteru i obecně síly tohoto místa jsou tak úžasné a univerzální, že každého  zavedou do takových oblastí své nekonečné bytosti, kde nalezne inspiraci i na dlouhá léta dopředu. Obzvláště doporučeníhodná je návštěva ženám, odkrývajícím dlouho zapomenutá umění vnitřní Bohyně, mysteria štěstí, krásy, hojnosti a čistoty.

Obnova hlubšího ženského vědění je nyní velice třeba, přináší náhled a poznání, harmonizující celkové pole energetické matrice naší země. Obnovíte –li vy, ženy, přirozené vyzařování Bohyně, pak i my, muži, budeme motivováni k odkrytí svého „rytíře Ctnosti“. Společně pak uskutečníme mystickou svatbu a po-bělohorský konflikt mezi Moravou a Čechami bude konečně rozpuštěn.

Praxe:
Krásná vycházka zámkem by nás měla již dostatečně připravit a harmonizovat se silami tohoto místa. Můžeme si pak najít nějaké poklidné zákoutí, utišit se a jemnohmotnými zrakem nahlédnout do knihovny moudrosti, do světelného Chrámu pod zámkem Mikulov. Můžeme se nechat provést zdejšími „kněžkami Kapky“ po jednotlivých „komnatách“, tedy světelné bytostmi nám pomohou individuálně uchopit jednotlivé „odlesky záře“ středového silového místa, abychom lépe vnímali právě jeho energii. To lze vnímat i jako symbolickou podobu okamžiku právě mystické svatby. Vnímáme světelný sloup, vertikálně procházející areálem. V tomto sloupci „světelní zamilovaní plodí dítě - Krista“. Jedna z možností práce je proto postupně se identifikovat jak s Ní, tak i s Ním a vnímat či přehodnocovat pohledy obou pohlaví v paprsku kultivované lásky. Měníme tak svou „pozici“ a vždy se co nejkvalitněji „vžijeme“ do obou z nich, abychom poté vědomím zkusili obsáhnout oba najednou a stát se tak přímo touto mystickou svatbou. Můžeme se taktéž nechat světelnou kněžkou vést do „podzemních sklepení vlastní psyché“ a případně to tam „pouklidit“, neboli silami lásky a světla rozpustit případné zatvrdlé shluky a traumata uvnitř nás.

Areál zámku Mikulov, stejně jako mnoho přilehlých míst, působí osvěžujícím a očistným způsobem, uzdravuje nás a přibližuje nekonečným možnostem vědomého Bytí.Psáno pro Astrolife.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one