ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

Jaro nového věku

 
Přivítejme spolu s přírodou první kvítky, naznačující nám přirozenost cykličnosti času, ke které se opět navracíme. Proto společně s jarem přivítejme i rozkvět vnitřní. V zimě jsme měli nechat zkrystalizovat naše ctnosti i stíny, abychom z nich na jaře vybrali ty, které necháme růst. Pro mnoho lidí je dlouhá tmavá zima dost depresivní a vyčerpávající, však leckteré pozapomenuté nevyřešenosti si uvědomíme jen takto. Jaký dar, uzřít sebe sama ve světle tvrdé pravdy! Takové ohlédnutí, rekapitulace a rozlišení svých motivací je vlastně nutnou přípravou na jarní příval enormního množství životní energie. Jako semínko, čekající v zemi pročištěné mrazem, vyžene klíček napříč temnotou půdy, aby přivítalo paprsky vytouženého Slunce. V této paralele jsme semínkem, naše radost jeho klíčením, naše odvaha a víra jeho růstem v půdě, půda našimi zkušenostmi. A Slunce? To právě nechme rozzářit v nás a z nás. Jen tak z klíčku naší božské jiskry vyrostou sladké plody zahrady Poznání a Života.

Jaro roku 2013 lze vnímat i jako počátek roku“1“ ve dvanáctiletém období „dospíváním“ globálního vědomí lidí. Tímto dospěním je míněn dostatečný počet jedinců, schopných vnitřní sebevlády. Krásnou souvislost lze pozorovat v proměnách aury člověka, který tímto prochází. Podivná žlutavá hněď, vycházející z čakry solaru a znamenající motivaci a inspiraci egoistického rázu, postupně zpět žloutne a později zlátne. Jak se životní energie, procházející očištěnou vůlí, dostává nad bránici a slaďuje se se srdcem, posiluje se tím hlavní orgán imunity – brzlík. Jeho energetická aktivita je tedy do velké míry obrazem charakteru člověka. Dospělý (opravdu – charakterově) jedinec je tedy schopný vládnout sám sobě v rovině hmoty, vztahů i Ducha a jejich spojitostí. A tak i mnohý duchovní člověk je překvapen mírou svého nevědomého chování a nucen k jeho transformaci. Spolu s přibývající rychlostí zhmotňování myšlenek je náprava charakteru věcí nanejvýš aktuální.

Rovněž i posvátná krajina našeho území prodělává nečekané změny. Jako lidská aura je vlastně polem vibračních formací ovlivňujících přítomné vědomí jedince, tak krajina funguje jako energetická opora pro globální vědomí. V jemnohmotné podobě tak nacházíme nejrůznější chrámy, egregory a jiné duchovní nástroje. Však i tady nalézáme kromě „světelné“ sítě i tu „temnou“ – vytvářenou se záměrem manipulace. Náprava takových míst nebyla často doposud možná, neboť byly stvořeny silnou magií (rituální umučení apod.). Současné vibrace (kolektivní zralost lidí) jsou však již takové, že bylo umožněno přistoupit i k rozkladu těchto struktur. Místa, kde elitáři všech dob a spolků otevřeli své „pekelné“ brány, nejsou již střežena tak silně jako ještě před rokem. Krajina této země se tedy opravdu připravuje na „Novou Zemi“ a archetyp „Síly – moci“ se po tisíciletích přehoupl zpět na stranu lásky.

Z toho všeho je patrné, že abychom přijali vysoké ctnosti lidské dospělosti, nelze než opětovně přijmout sluneční princip v nás – ryzí zlatou energii charakterové ctnosti a naplnit tak individuální i kolektivní poslání naší Duše. Většina z nás někde uvnitř přece ví, po čem bytostně touží. Je čas tyto touhy naplnit a znovu si vzít své Lidství. Vědomí božího Ducha, síla Slunce a radost Tvorby nechť jsou nám průvodci na cestě návratu k naší skutečné velikosti a mohoucnosti. Děkuji.Psáno pro Astrolife.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one