ptak001.jpg
m01.jpg
Přejete-li si vyjádřit podporu tomuto webu, studiu, projektům, nebo nám, můžete tak učinit na tento účet:

2201542139 / 2010

zahraniční platby:


IBAN: CZ5520100000002201542139
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Vždy prosím uveďte do zprávy pro příjemce slovo
"DAR".
 
Velmi děkujeme.
Inspirativní projekty:
ib.JPG
chob.jpg
pt.JPG
Skutecny_zivot.PNG
tj2.JPG
lucka-obrazy.jpg
Jana_maraskova.JPG
Stránky Jany Radové
Stránky Jany Radové
pesicka.JPG
divozena.JPG
200001234.jpg
 
P1040236.jpg
Znak_českého_království.png
P1040236.jpg
yt_male02.jpg
fb.JPG

O spojitosti věcí vnitřních a vnějších

 

Milý čtenáři, i ty se nejspíše zaobíráš otázkou, jak změnit zaběhlý systém otroctví a všeobecného vládnutí iluzí v tomto světě, tzv. matrix. Je zkušeností historickou i současnou patrno, že vnější styl nápravy je pramálo efektivní a že jej dobře vyjadřuje ono „bojovat za mír“. Obzvlášť v této naší české zemi, kde kibicování je normou, zdá se nějaké jednotné protestní hnutí spíše utopií. Je tedy možný nějaký efektivnější způsob změny věcí vezdejších?

 Ve světle Jungovské psychologie, kvantové fyziky, mystiky a osobní zkušenosti taková možnost opravdu existuje. Koncept globálního vědomí, zrcadlení archetypů vnitřních a vnějších, princip hologramu, karma apod., mohou aspirovat na to, být opravdovou odpovědí na ono společenské dilema. Základní premisou je tudíž to, že nápravou našeho niterného světa se vším všudy, dojde i k nápravě všeobecné vnější reality. Pouhé přijetí takového konceptu, vyžaduje však od Tebe, čtenáři, schopnost nadhledu či vhledu, analýzu zdánlivě nesouvisejících spojitostí a odvahu k vnitřní transformaci. Ze zkušeností těch, kteří touto cestou kráčeli v minulosti, totiž vyplývá, že jde o cestu zdaleka nejméně pohodlnou, však nejrychlejší. Již první kroky odrazují většinu lidí, neboť postavit se tváří v tvář svému vnitřnímu „novému světovému řádu“, léty naučené auto-propagandě či ponejvíce ignorované sebedestruktivní síle – jakési vnitřní imperialistické armádě, požaduje od nás opravdovou stabilitu, bdělost a odhodlání. Jak snadný je totiž alibistický útěk k vnějšímu boji, kterým je např. i tento článek.

 Než položíme si několik pokusných otázek, je dobré naučit se rozlišovat alespoň základní archetypální části naší bytosti. Mnoho je napsáno o egu, výchově, Duši, Duchu, nepřeberné množství systémů, rozlišujících tyto naše vnitřní součásti. Zjednodušíme – li to zcela až tristním způsobem, dobereme se vlastně ke třem prazákladním složkám, ovlivňujícím naše bytí, cítění, přemýšlení. Jedná se o podvědomí, vědomí, nadvědomí, kdy ono ego je jakýmsi vše-prostupujícím parazitem, narušujícím synchronicitu oněch zmíněných. Pokusme se o jejich stručný popis:


Psáno pro
NWOO

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one